Торкунова Тетяна Анатоліївна
Torkunova Tetyana AnatoliivnaКонтактна інформація
- Телефон:
- 0362621042
- Адреса:
- Рівне, пр-т. Миру, 9
- Діяльність:
- приватний нотаріус
- Свідоцтво №:
- 2937
Відгуки про роботу нотаріуса Торкунова Тетяна Анатоліївна
Поширені запитання
Який графік роботи нотаріуса Торкунова Тетяна Анатоліївна?
Нотаріус Торкунова Тетяна Анатоліївна працює:
- Понеділок: 10:00 - 18:00
- Вівторок: 10:00 - 18:00
- Середа: 10:00 - 18:00
- Четвер: 10:00 - 18:00
- П'ятниця: 10:00 - 18:00
- Субота: 09:00 - 16:00
- Неділя: 09:00 - 16:00
Як знайти нотаріуса Торкунова Тетяна Анатоліївна у Рівне?
Торкунова Тетяна Анатоліївна працює в Рівне, пр-т. Миру, 9
Як зв'язатися із нотаріусом Торкунова Тетяна Анатоліївна?
Ви можете зателефонувати за вказаними номерами, 0362621042. Приїхати на адресу Рівне, пр-т. Миру, 9 . Нотаріус Торкунова Тетяна Анатоліївна чекає на ваше звернення.
Графік роботи
| Понеділок | 10:00 | 18:00 |
| Вівторок | 10:00 | 18:00 |
| Середа | 10:00 | 18:00 |
| Четвер | 10:00 | 18:00 |
| П'ятниця | 10:00 | 18:00 |
| Субота | 09:00 | 16:00 |
| Неділя | 09:00 | 16:00 |